Żeńska sekcja piłki ręcznej Zagłębia Lubin zmierzy się niedługo w rozgrywkach europejskich pucharów z Węgierkami z Debreczyna. Kibice gości zamówili 100 biletów i wygląda na to, że w komplecie stawią się w Lubinie. Fanatycy Zagłębia planują dobry doping na tym meczu dla swoich dziewczyn. Zapowiada się ciekawe spotkanie w lubińskiej arenie.

Uwaga, uwaga! Wspieramy piłkę ręczną kobiet!
W najbliższą sobotę, drużyna Zagłębia rozegra w hali RCS najważniejsze spotkanie w tym roku. Naszym przeciwnikiem w 2 rundzie pucharu EHF będzie Debreczyn! Węgierscy fani mobilizują się na przyjazd do Lubina , na mecz przyjaźni polsko-węgierskiej zamówili 100 biletów.
W związku z „wolną” tego dnia sobotą WSZYSCY stawiamy się na hali, i dopingujemy ręczną! Jeszcze nie było Nam dane prowadzić zorganizowanego dopingu na tej hali, mimo to wierzymy w to, że zrobimy tam takie show, że obecni zapamiętają ten mecz na baaardzo długo. Wstęp na to spotkanie dla osób chcących dopingować jest wolny, aczkolwiek liczymy na symboliczną kwotę wrzuconą do puszki, przekazana zostanie ona na cele kibicowskie ręcznej.
Początek meczu o 18:30
Prosimy o udostępnianie, niech każdy wie, że tego dnia na hali będzie się działo!
Piłka ręczna, piłka nożna – JEDEN KLUB!

źródło/foto: FB/OrangeCityBoys’03

czarny1