Zapraszamy do relacji kibiców Kolejorza z meczu w Płocku: „Wyjazd dla nas do Płocka jest trochę jak do Lubina, dość blisko, szybka trasa. Wybraliśmy się autokarami i samochodami. Parking niestety nie udźwignął takiego rozwiązania i stawaliśmy wzdłuż ulicy.

Wejście na sektor „chronione” trzema furtkami ale wejście odbywało się dość szybko i cała grupa (nadkomplet 1357 osób na 1300 miejsc) pojawiła się na sektorze przed meczem.

„Lecę tam gdzie chcę…”

Z naszej strony cytując wpis na forum „Pierwsza oprawa składała się z transparentu „Lecę tam gdzie chcę…” i sektorówki z herbem Lecha, nałożonym na różę wiatrów i dopiskiem „Lech Poznań On Tour”. Także w całości była poświęcona Lechowi i jego kibicom, jeżdżącym za swoim klubem wszędzie, gdzie to tylko możliwe. Dopełnieniem były niebieskie machajki.

Druga oprawa to hasło znane z przeglądarki Google Chrom. Po otwarciu karty incognito, na którą składał się transparent „Jesteś w trybie incognito” i „logo” tej przeglądarki. Czyli kapelusz z (naszym akcentem) niebiesko-białym paskiem i okulary. Chyba każdy potrafi rozgryźć, czego dotyczyło „bycie w trybie incognito”. Jak na stadion totalnie nie znający pojęcia akustyki doping z naszej strony dobry, wynik na boisku również sprzyjał dobrej zabawie.

Relacja kibiców Kolejorza z meczu w Płocku
WIsła Płock – Lech Poznań via ExtremeSupporters.com

15-lecie GUN

Co do gospodarzy to zdecydowanie mogli być głośniejsi zwłaszcza w dniu kiedy świętowali 15-lecie GUN. Co do ich opraw to . pierwsza część oprawy to 3 sektorówki z logotypem ich grupy ultras i transem: „nigdy tak niewielu nie zrobiło tak wiele za tak niewiele”. Trzeba przyznać pomysł spoko, ale zdecydowanie zabrakło piro do tej prezentacji, aż się prosiło coś odpalić. Pod koniec drugiej połowy wyciągają jeszcze sektorówkę koszulkę i dwa transy : pierwszy „time to say G.U.N. bye” (ten G.U.N. to chyba stara nazwa Grupa Ultra Nafciarze), potem drugi trans „ale jeśli mamy odejść niech zatrzęsie się ziemia”. Odpalają trochę piro – głównie race i kilka ogni wrocławskich. Nie był to jakiś piro show, ale dali radę.

Relacja kibiców Kolejorza z meczu w Płocku
WIsła Płock – Lech Poznań via ExtremeSupporters.com

Po meczu dość krótko czekaliśmy na sektorze (może wina pogody) i rozjechaliśmy się w stronę domów 😉

czarny1