W niedzielę, 19 marca, o godzinie 15:30 walczący o dublet Kolejorz podejmie na Bułgarskiej zespół Górnika Łęczna.  Rozeszły się ostatnie wejściówki na to spotkanie, choć niewykluczone, że w systemie pojawią się jeszcze jakieś bilety. Na przykład z anulowanych rezerwacji czy zwrotów sponsorskich.

W poniedziałek, 13 marca po zapisaniu się kilkunastu tysięcy osób klub zakończył przyjmowanie wniosków o dołączenie do akcji „Kibicuj z klasą”. Do 13 marca do godziny 16:00 rozeszło się ponad 28 tysięcy biletów. We wtorek, 14 marca po godzinie 15:00 w kasach pozostało już tylko 6 tysięcy biletów, natomiast 16 marca popołudniu nie było już żadnej wejściówki.

W niedzielę wypełnione będą wszystkie trybuny w tym także sektory buforowe. Kilkanaście tysięcy młodych kibiców, którzy pojawią się na Bułgarskiej w ramach akcji „Kibicuj z klasą” zasiądą głównie na koronie stadionu, czyli na najwyższych miejscach. Mecz Lech Poznań – Górnik Łęczna w dniu 95. rocznicy Kolejorza zobaczy ponad 40 tysięcy ludzi. Do tej pory 14 spotkań zgromadziło na Inea Stadionie więcej aniżeli 30 tysięcy ludzi i 8 meczów powyżej 40 tysięcy. W niedzielę zostanie pobity rekord tego sezonu wynoszący 39539.

czarny1