Zapraszamy do relacji z kolejnej edycji akcji Trójkolorowy Mikołaj organizowanej przez kibiców Powiślanki Lipsko:

II EDYCJA TROJKÓLOROWEGO MIKOŁAJA ZAKOŃCZONA.

17.12.2016 zakończyliśmy zbiórkę cieszy nas fakt że udało się nam zebrać naprawdę dużo słodyczy zabawek oraz towarów spożywczych. W sobotnie popołudnie jako pomocnicy mikołaja zabraliśmy się do pracy. Zrobiliśmy 44 paczki dla dzieci z domu dziecka w Siennie i ruszyliśmy w trasę by odwiedzić dzieciaki. Po dojechaniu na miejsce na powitanie usłyszeliśmy głośne  POWIŚLANKA LIPSKO. Dzieciaki jak zawsze bardzo się cieszyły na fakt że mikołaj i w tym roku o nich nie zapomniał. Chocby dla tych uśmiechniętych twarzy warto to robić co roku.Po rozdaniu paczek pamiątkowych zdjęciach i wspólnych śpiewach ruszyliśmy w dalszą trasę.

Kolejnym przystankiem gdzie udaliśmy się był Katarzynów wieś niedaleko Lipska gdzie odwiedziliśmy Anie Wielorańska która uległa wypadkowi i porusza się na wózku inwalidzkim. Zrobilismy jej paczki z żywnością oraz słodyczami chcą odciążyć rodzinny budżet przed zbliżającymi się świetami.Z rozmowy z nią usłyszeliśmy ze jest iskierka nadzieji na poprawę jej stanu ale potrzeba na to tez $ na rehabilitację.Ze swojej strony zaoferowalismy pomoc w miarę naszych możliwości i zachęcamy także wszystkich do pomocy Ani.

trojkolorowy mikolaj via extremesupporters

Resztę towarów spożywczych które zostały przekazaliśmy warsztą terapii zajęciowej gdzie zostaną podzielone i przekazane najbiedniejszym którzy uczęszczają na zajęcia.

Chcieliśmy Podziękować wszystkim dobrym ludzi którzy w tym roku wsparli nasza akcje.
Wszystkim sklepą które zgodziły się żeby wystawić koszyki,RAPO Grupie za niezawodne plakaty.Mamy nadzieje ze w przyszłym roku takich osób będzie więcej i bedziemy mogli pomóc większej ilości osób z naszego regionu
PAMIĘTAJCIE DOBRO WRACA!!!!!

 

trojkolorowy mikolaj via extremesupporters

czarny1