Kibice GKM-u Grudziądz odwiedzili z prezentami Specjalny Ośrodek Wychowawczy Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety.

Relacja:
W dniu wczorajszym zakończyliśmy 2. Wielką Świąteczną Zbiórkę dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Sióstr Św. Elżbiety oraz spotkaliśmy się z wychowankami ośrodka, aby przekazać dary.

Radość dzieci, które nie spodziewały się tak dużej ilości upominków była przeogromna, przez całe spotkanie uśmiech nie znikał z ich twarzy, co tym bardziej cieszy. Podopieczni ośrodka na początku zadawali mnóstwo pytań na temat żużla, na które odpowiadali trener Robert Kempiński oraz Mateusz Rujner. Następnie dopytywali obecnych kibiców o szczegóły przygotowywania opraw, organizacji wyjazdów czy naszej działalności charytatywnej. Byli oni bardzo zainteresowani wszystkim, co dzieje się przed w trakcie oraz po każdym meczu. Nie zabrakło również kilku przyśpiewek, które zostały zaintonowane przez gospodarzy spotkania.

Kibice GKM-u Grudziądz dla dzieciaków via extremesupportres

Zbiórka prezentów

Jak widać na poniższych zdjęciach ilość prezentów była olbrzymia. Dzieci otrzymały mnóstwo słodkości, zabawek, gier i innych gadżetów, które sprawia, że czas spędzony w ośrodku będzie upływał w lepszej atmosferze. Wśród prezentów znalazł się również telewizor, a jeden ze sponsorów klubu zafundował dla wszystkich pyszną pizzę. Dzięki licytacji kevlaru, który podarował Krzysztof Buczkowski, mogliśmy spełnić świąteczne marzenia podopiecznych i przygotować dla nich indywidualne prezenty, o których dzieci wspominały we wcześniejszych rozmowach.

Całe spotkanie odbyło się w miłej, świątecznej atmosferze i na pewno zostanie w pamięci wszystkich uczestników na długi czas. Wychowankowie ośrodka wyrazili chęć uczestniczenia w zawodach, które będą odbywać się na H4, wiec mamy nadzieje na kolejne spotkanie już w kwietniu.

Kibice GKM-u Grudziądz dla dzieciaków via extremesupportres

Podziękowania

Na koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wsparli tą akcję, Buczkowi za kevlar na licytację, Kempesowi i Rujnerowi za obecność, pracownikom klubu za pełne zaangażowanie i wzorową kooperację, wszystkim firmom, instytucjom, szkołom i osobom prywatnym za dołączenie do akcji! Ilość zaangażowanych w pomoc oraz zebranych podarunków przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! To dzięki nam wszystkim podopieczni ośrodka będą mieli radosne święta!

Już możemy obiecać, w przyszłym roku także będziemy pracowali nad tym, by na twarzach dzieci pojawił się uśmiech w tym szczególnym czasie!

 

Kibice GKM-u Grudziądz dla dzieciaków via extremesupportres

czarny1