Zapraszamy na fotorelacje z meczu Śląsk Wrocław – Arka Gdynia.

Fragment relacji ze strony FanŚląsk z tego spotkania:
„…W okolicach sektora zajmowanego przez Arkę „działo się” co nieco. Ktoś gdzieś dzwonił, ktoś gdzieś przyszedł, trochę przemieszczeń grupowych odnotowano. Flaga Arki została przezornie schowana na 20 minut, pyskówki przenosiły się z trybun na korytarze pod trybunami. Ostatecznie białe kaski zrobiły strefę buforową miedzy sektorem gości a sektorem „C” i to by było tyle..

Określenie „sektor Arki” w dniu dzisiejszym jest bardzo nieprecyzyjne. Z naszych informacji wynika, że na trybunach zameldowało się sporo kibiców Zagłębia Lubin, około setki z Bytomia, do tego Wałbrzych i Poznań. Ale może nasze dane są wyolbrzymione, najlepiej wiedzą „ilu było skąd” sami zainteresowani. Tylko czy będą chcieli podać rzeczywiste liczby?
Na sektorze odnotowano trochę ponad 1000 osób.

*Przy takiej mieszance kibicowskiej na jednym sektorze dość trudno o spójny doping. Pewnie dlatego najlepiej im wychodziły bluzgi na Śląsk.

 Tym razem ludzi na trybunach (wszystkich) było ze dwa razy więcej, niż na meczy z Pogonią. Oficjalnie ponad 7 tysięcy. Naciągane, jak zwykle.”

czarny1