Zapraszamy do relacji z akcji kibiców dla potrzebujących przeprowadzanych przed Świętami Bożego Narodzenia w całej Polsce:

Legia Warszawa

Okres świąt Bożego Narodzenia, to moment, w którym wypada się zatrzymać, zwolnić choć na chwilę i zanurzyć w zadumie. To także czas, żeby pomyśleć o tych, których nie ma już z nami, oraz żeby dać coś od siebie tym, którzy jeszcze z nami pozostali. Do naszych obowiązków należy dodać im wiary i otuchy, obdarować szczyptą radości i dobrym słowem, oraz tak zwyczajnie, po ludzku, uścisnąć im dłoń.

Kibice dla potrzebujących Legia via extremesupporters

Piąty rok z rzędu w ramach akcji: „Narodowe Podziemie – PamiętaMY”, oraz w porozumieniu ze Związkiem Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych w dniu wczorajszym odwiedziliśmy żyjących jeszcze kombatantów tej formacji. Którym przekazaliśmy przygotowane przez nas świąteczne paczki wraz z serdecznymi życzeniami od całej Legii z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Rok rocznie paczek jest coraz mniej, ale będziemy jeździć do ostatniej z nich…

Kibice dla potrzebujących Legia via extremesupporters

KSZO Ostrowiec

Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński oraz członkowie Stowarzyszenia Kibiców KSZO odwiedzili wczoraj z okazji Mikołaja i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Denkowie. Dzieci otrzymały mnóstwo słodyczy, gadżetów oraz sprzętu sportowego. Maluchy nie kryły radości, a nawet wzruszenia.To już tradycja, że kibice KSZO oraz prezydent Jarosław Górczyński odwiedzają dzieci w Domu Dziecka w Denkowie z prezentami.
Prezydent podziękował sympatykom KSZO Ostrowiec za inicjatywę, która daje tyle radości dzieciom.

Kibice dla potrzebujących KSZO via extremesupporters Kibice dla potrzebujących KSZO via extremesupporters

GKS Bełchatów

W dniu dzisiejszym korzystając z chwili wolnego czasu kibice Bełchatowskiej GieKSy wraz ze Stowarzyszeniem Sympatyków GKS Bełchatów „TORFIORZE” udali się na jeden z oddziałów miejscowego szpitala. Aby rozdać mikołajkowe paczki dzieciakom którzy obecnie tam przebywają i powracają do zdrowia. Jako że paczki były mikołajkowe nie mogło zabraknąć oczywiście św.Mikołaja, któremu towarzyszył Mamut (klubowa maskotka).

Oprócz paczek wręczanych dzieciakom nie mogło się oczywiście obyć bez życzeń o szybkim powrocie do zdrowia oraz Świąteczno-noworocznych. Po reakcjach dzieciaków na których twarzach pojawił się uśmiech możemy zapewnić, że nie będą to nasze ostatnie odwiedziny. W miejscowym szpitalu i takie nasze wypady staną się cykliczne. Do zobaczenia

Kibice dla potrzebujących GKS via extremesupporters Kibice dla potrzebujących GKS via extremesupporters

źródło: Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze”OstrowiecNews.pl, Old Fashion Man Club

czarny1