Wielki mecz czeka Legię w środowy wieczór, powrót do Ligi Mistrzów po 21 latach. Polskie ekipy kibicowskie w takim zacnym gronie są już od dawna, ale trzeba to Europie jeszcze raz przypomnieć. Szaleństwo z biletami, ogromna mobilizacja… Legia wydaje się być gotowa na przyjęcie Borussii Dortmund. Nie dziwi też mobilizacja na trybunach, czego wyrazem jest ten apel „Nieznanych Sprawców”:

Drodzy Kibice!
Już jutro czeka nas, coś, co jeszcze całkiem niedawno wydawało się zupełnie niemożliwe, na naszych oczach tworzy się historia – Liga Mistrzów na Łazienkowskiej 3!
Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważne jest to dla nas wszystkich spotkanie.
To My, Kibice sprawiliśmy, że „LEGIA WARSAW”, przede wszystkim kojarzy się z fanatycznym dopingiem, oprawami oraz różnymi innymi aspektami kibicowania 😉
Teraz naszym obowiązkiem jest utwierdzić całą Europę, że Liga Mistrzów dawno nie gościła takich kibiców. Nie po to każdy z nas czekał 21 lat, żeby teraz miał nie dać z siebie absolutnych 100% zaangażowania podczas meczu. Pamiętajcie, że to od każdego z Was zależy, jak będzie wyglądał jutrzejszy mecz!

Chcielibyśmy poprosić, aby jutro już na godzinę przed pierwszym gwizdkiem Żyleta była wypełniona do ostatniego miejsca. Zwracamy się też z prośbą abyście uważnie słuchali informacji dotyczących oprawy i jak zwykle pomogli nam w jej zaprezentowaniu.
Aby dalej godnie reprezentować Legię Warszawa, w kolejnych meczach Ligi Mistrzów potrzebne są na nam odpowiednie fundusze.
Więc, jak możecie się spodziewać, przed meczem będziecie mogli napotkać osoby prowadzące zbiórkę na kolejne oprawy, tradycyjnie liczymy na Waszą hojność.

Dajcie z siebie jutro tyle, żeby wspominać ten mecz przez całe życie!
Do zobaczenia na stadionie,
Nieznani Sprawcy

źródło: FB/NieznaniSprawcy

 

czarny1