, ,

Liga Mistrzów, III runda eliminacyjna, 26-27.07.2016

3runda-0001

Kolejne mecze eliminacji do Ligi Mistrzów za nami. Wtorkowe i środowe spotkania nie kipiały kibicowskimi wydarzeniami ale kilka ekip całkiem dobrze się pokazało na wyjazdach. Legia w komplecie pojawiła się na sektorze gości, wykorzystali wszystkie bilety a chętnych byłoby zapewne kilka razy więcej. Dopingiem zdominowali kameralny stadion w Żilinie. Będący tam w roli gospodarzy kibice AS Trencin utworzyli mały młynek i starali się dopingować całe spotkanie. Nasza galeria z tego spotkania tutaj.

twitter

Ciekawą wycieczkę zorganizowali sobie Delije, których zabawa w bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg skończyła się awanturą, rozwalonym lokalem, rannymi policjantami i miejscowymi. Efektem było zatrzymanie całej grupy, przy której znaleziono tradycyjne bałkańskie wyposażenie turystyczne, i niestety nie wszyscy ruszyli w dalszą drogę.

Bardzo dobrze zaprezentował się w Amsterdamie PAOK, który prawie w całości zapełnił klatkę. Przed meczem mieli małe spotkanie z miejscowymi oraz z policją, która robiła im problemy pod stadionem. Ekipa Ajaxu chciała zapolować na Greków, ale ostatecznie do niczego poważnego nie doszło. Poniżej kilka fotek z pierwszych spotkań III rundy eliminacji.

Ajax - PAOK

Ajax – PAOK

astana-celtic

Astana – Celtic

astra-copenhaga-0001

Astra – FC Copenhaga

astra-copenhaga-0002

Astra – FC Copenhaga

dinamo.zagrzeb-dinamo.tibilisi-0001

Dinamo Zagrzeb – Dinamo Tibilisi

dinamo.zagrzeb-dinamo.tibilisi-0002

Dinamo Zagrzeb – Dinamo Tibilisi

ludogorets-crvena-0003

Ludogorets – Crvena Zvezda Belgrad

ludogorets-crvena-0004

Ludogorets – Crvena Zvezda Belgrad

olympiakos-hapoel.beer.sheva

Olympiakos – Hapoel Beed Sheva

partizani-redbull-0001

Partizani – Red Bull Salzburg

rostov-anderlecht-0001

Rostov – Anderlecht

shaktar-ybb-0001

Shakhtar Donieck – Young Boys Bern

sparta.praga-steaua-0001

Sparta Praga – Steaua Bukareszt